Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Catering

Pasja

Pasja to luksusowa restauracja z ogromnie ciekawym menu posiadającym bardzo dużo orientalnych, ale i pysznych dań. Gwarantujemy bogate menu, catering profesjonalnej jakości na wszelkie uroczystości. Obsługujemy także imprezy firmowe. Nasza restauracja mieszcząca się w centrum Radomia czynna jest w bardzo dogodnych porach. Restauracja wyposażona jest również ekran projekcyjny a także profesjonalne nagłośnienie, sprawdzi się więc także w roli miejsca na spotkanie biznesowe lub konferencję.

Catering Deedee.com.pl

Firma cateringowa Dee Dee zajmuje się cateringiem oraz organizacją rozmaitych wydarzeń. Oferujemy catering na różne wydarzenia takie jak: śluby, imieniny itp. Dee Dee znajduje się w Gdańsku i zachęca tych, którzy chcą doświadczyć wykwintnych smaków. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą naszej firmy na deedee.com.pl.

Pro bar

Firma Pro Bar wykonuje zlecenia w zakresie profesjonalnej obsługi barmańskiej na wszelkiego typu imprezach i uroczystych wydarzeniach, jak choćby przyjęcia weselne, spotkania integracyjne, urodziny oraz wieczory panieńskie i kawalerskie. Tworzy go zgrany zespół barmanów z z wieloma latami spędzonymi w różnych lokalach, z wieloma recepturami – po to, aby każda uroczystość na długo zapadła w pamięci. Dla chętnych oferowane są pokazy barmańskie. Aby współpracować z firmą, należy zatelefonować na 509-176-162. Firma gwarantuje dojazd na imprezę, na terenie Polski.

Powozownia

Lokal Powozownia zajmuje się organizacją eventów i chrzcin. Doskonała karta menu, sympatyczny nastrój, i niewygórowane ceny sprawiły, iż grono usatysfakcjonowanych gości i prestiż lokalu systematycznie rośnie. Z usług restauracji korzystają setki zadowolonych mieszkańców Poznania i całego powiatu. Powozownia cechuje się pięknym wyglądem. Szczególną atrakcją dla naszych kontrahentów może być mała sala, perfekcyjna na niewielkie uroczystości.
Nasze numery: fax: +48 61 662 36 65, tel. kom.: 667 777 713, tel. kom.: 601 757 105, tel. kom.: 502 160 699, tel. kom.: 601 713 622

Subskrybuj Catering