Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Boje asekuracyjne Safe4Sport

Hurtownia Safe4Sport trudni się sprzedażą najwyższej klasy dmuchanych boi asekuracyjnych typu MasterSwimmer i PerfectSwimmer. Proponowane dmuchane bojki asekuracyjne dedykowane są zwłaszcza miłośnikom pływania na otwartych zbiornikach wodnych. Nabywają je m.in. osoby prywatne, hurtownie, kluby sportowe. Dmuchane bojki ratunkowe to bardzo użyteczny produkt. Sprawdzą się podczas np. przejażdżki rowerem wodnym. Safe4Sport namawia zainteresowanych z obszaru całego kraju do kontaktu mailowego, a także do zamawiania produktów za pomocą strony www.

Kategoria: 
Adres firmy: 
os. B. Chrobrego 12a/58, Poznań, Polska
REGON: 
NIP: 
9721078362
Telefon: 
724804904
Google+: 
Facebook: 
Twitter: