Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Biznes Ekonomia

Firma Prosper

Jeżeli interesujesz się udziałowym zarabianiem, jak również współinwestowaniem w ziemie budowlane, zobacz propozycję firmy Prosper, nadzorującej inwestycje budowlane w najlepszych lokalizacjach na obszarze Łodzi, jak i w pobliskich miejscowościach. Prosper działa jak biuro obsługi klienta w temacie prowadzonych obecnie przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie Łodzi i okolic. Wyszukiwane są tu najlepsze grunty, które następnie zmienia się pod względem przeznaczenia. To na nich stawia się domy pasywne, a na samym przedsięwzięciu można osiągnąć większą kwotę niż wkładając finanse w banku.

Kerplik Kancelaria

Kancelaria radców prawnych Kerplik wykonuje fachowe usługi w zakresie wszelkich dziedzin prawa. Oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa prawnego i reprezentowania klienta w procesie sądowym. Kancelaria świadczy ponadto stałą pomoc prawną w sprawach pozasądowych. Klienci kancelarii to dużyzbiór przedsiębiorstw i urzędów – pracownia funkcjonuje na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem: 694 514 516. Kancelaria Adwokacka Jacek Kerplik, ul. Kopernika 9/6, 70-241 Szczecin (I piętro).

Diament-df.pl

Firma Diament świadczy usługi z dziedziny doradztwa inwestycyjnego. Przedsiębiorstwo od wielu lat przeprowadza kursy finansowe, w trakcie których usługobiorcy zdobywają wiedzę o działalności przedsiębiorstwa, a szczególną aprobatę zdobywa działalność doświadczonych pracowników. Z oferowanych usług firmy korzystają najczęściej osoby z Lublina. Zachęcamy do zapoznania się z referencjami klientów zamieszczonymi na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Więcej na stronie diament-df.pl

Księgowość Profin

PROfin to fachowa spółka proponująca całościowe usługi rachunkowe. Biuro może zająć się obsługą ogółu problemów rachunkowo-finansowych w biurze kontrahenta albo na odległość, a także zająć się innymi zadaniami, m.in. obsługą umów pracowniczych. Aby skorzystać z propozycji białostockiej spółki, należy napisać email na: biuro@profin.bialystok.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi certyfikatami w zakładce „Referencje” na naszej stronie.
Zapoznaj się z ofertą profin.bialystok.pl

Radca prawny Rafał Sangowski

Kancelaria Sangowskiego zapewnia kompleksowe porady z dziedziny m.in.: prawa gospodarczego. W obrębie usług kancelarii znajdują się sprawy o odszkodowanie za uszkodzenie samochodu , jak również inwestycje budowlane. Doradza oraz zapewnia fachową obsługę, przede wszystkim w obszarze rekompensat m.in. w przypadku zdarzeń losowych. W branży wyróżnia nas długoletnie doświadczenie w procesach sądowych.

Subskrybuj Biznes Ekonomia