Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

Biura nieruchomości

Administracja Intacto

Biuro nieruchomości Inacto trudni się administracją obiektami i profesjonalną obsługą księgową. Zajmujemy się administrowaniem bloków oraz współwłasnościami łącznie z kompleksową obsługą księgowo-podatkową, a także doradzaniem oraz dbaniem o czystość. Przedsiębiorstwo Inacto działa w głównych ośrodkach Polski – Krakowie, Mazowszu oraz Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką osiągnięcia na stronie internetowej, która pozwoli Państwu na analizę jakości naszych działań. INTACTO Olszewski, ul. Szpitalna 7 lok. 2, 31-024 Kraków

Qubika Development rezydencje

Qubika Development to nowatorskie projekty wykonane przez świetnych polskich architektów, zaprojektowane z myślą o mieszkańcach, którzy doceniają wygodę, wysoki standard wykonania i piękny wystrój. Naszą przewagą są fachowe biura projektowe mające duże doświadczenie oraz renomę na rynku. Ponadto zwracamy uwagę na różne potrzeby , pamiętając o nowościach w architekturze. Qubika Development zaprasza klientów do obejrzenia oryginalnych projektów za pomocą strony internetowej, jak również do kontaktu w biurze firmy.

Globo Virtual

Prowadzisz działalność w Poznaniu i poszukujesz adresu? Budynek Globo to biurowiec w centrum Poznania w sąsiedztwie kompleksu City Park i hali widowiskowo sportowej Arena. Wygodna lokalizacja, a także niebanalna architektura biurowca powoduje, że GLOBO jest w stanie przyjąć wielu najemców. Biuro Globo Office Center mieści się w Poznaniu i oferuje kontakt za pośrednictwem formularza na witrynie internetowej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www.globooffice.pl. Globo Office Center sp. z o.o. sp. k., ul. Wyspiańskiego 43

Agent Nieruchomości Norma-Bon

Spółka NORMA-BON oferuje bogaty zakres usług najwyższej jakości. NORMA BON oferuje Państwu fachowców, którzy przygotowują profesjonalne projekty budynków, i wyceny nieruchomości. Przez to firma obsługuje już licznych usatysfakcjonowanych klientów. Realizujemy nasze prace w Bydgoszczy oraz niedalekich miejscowościach. Zachęcamy do sprawdzania naszych wcześniejszychprojektów dostępnych na naszej stronie internetowej oraz do korzystania z naszych usług. Tel.kom. 604 162 007 e-mail a.koczerski@norma-bon.pl

Bon-koczerski.pl

Biuro Obsługi Nieruchomości zajmuje się profesjonalną wyceną budynków mieszkalnych oraz lokali handlowych. Wieloletnie doświadczenie, szybkie realizowanie zleceń i rzetelni pracownicy powodują, że z usług biura co roku korzystają dziesiątki placówek, firm i klientów prywatnych. Nasze Biuro mieści się na obszarze Bydgoszczy, profesjonalne usługi świadczymy również w całym województwie.
Oferujemy inwentaryzacje budowlane. Zapraszamy do sprawdzenia witryny www biura.
Wejdź na domenę internetową: bon-koczerski.pl

Andrzej Olszewski Intacto

Spółka Inacto trudni się zarządzaniem lokalami i profesjonalną obsługą prawną. Firma specjalizuje się w zarządzaniu lokalami użytkowymi; w ofercie jej prac zawierają się również wsparcie fiskalne, administracyjne, jak również utrzymanie czystości w obiektach. Pomagamy właścicielom nieruchomości w pozyskiwaniu dofinansowania do termomodernizacji i dofinansowaniu remontów z kredytów bankowych. Poza tym współdziałamy ze sprawdzonymi przedsiębiorstwami oferującymi różnego rodzaju naprawy. INTACTO Olszewski, ul. Szpitalna 7 lok. 2, 31-024 Kraków

Arche budowa mieszkań

Spółka Arche zajmuje się fachową pracą deweloperską, obejmującą budowę budynków, mieszkań oraz pensjonatów. Przez długie lata spółka zrealizowała wiele ciekawych przedsięwzięć. Dzięki ciężkiej pracy przyznano jej sporo nagród. Siedziba znajduje się w Warszawie, jednak przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia na terenie wszystkich województw. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty na stronie: www.arche.pl.
Arche.pl - strona firmy

Pośrednik nieruchomości Abelard

Abelard to fachowe biuro nieruchomości, cechujące się szerokim doradztwem budowlanym. Oferta firmy jest bardzo szeroka, a obsługa zainteresowanych fachowa i odnosząca się do ich potrzeb. Siedziba biura jest zlokalizowana na terenie Koszalina. Działamy na rynku krajowym ,a także na obszarze państw UE. Wszystkim klientom zapewniamy nieodpłatne konsultacje Wszystkie szczegóły odnoszące się do działalności firmy i jej oferta przedstawione są na stronie: www.abelard.pl.
Strona internetowa abelard.pl

Administryjemy nieruchomością Intacto

Spółka Inacto trudni się zarządzaniem obiektami oraz kompleksową obsługą księgową. Liczba usatysfakcjonowanych klientów firmy sukcesywnie zwiększa się z racji fachowości oferowanych usług i ich przystępnych cen. Pomagamy mieszkańcom w uzyskiwaniu środków finansowych na termomodernizację i finansowaniu remontów z pożyczek bankowych. Swoim klientom oferuje ponadto doradztwo w uzyskiwaniu premii termomodernizacyjnych jak również dokonywaniu rozliczeń poprzez rachunek bankowy nieruchomości. INTACTO Olszewski, ul. Szpitalna 7 lok.

Subskrybuj Biura nieruchomości