Szczegóły oferty

Adres biznesu to profesjonalny katalog stron kierowany do krajów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Polski, to zbiór wizytówek firmowych wysokiej jakości. Zapraszamy do nas tych z Państwa, którzy nie mają jeszcze swojej strony internetowej i chcieliby zaistnieć w internecie, a także firmy, które posiadają stronę internetową, a ich intencją jest zaproszenie na nią większej ilości gości.
Umożliwiamy szybkie dodanie wpisu za pomocą prostego formularza rejestracji i płatności smsowej. Utworzenie wizytówki w naszym katalogu kosztuje kilka złotych i trwa kilka minut.

Więcej szczegółów dotyczących usługi znajdą Państwo w zakładce regulamin. Zapraszamy!

AUTO-REGE

Przedsiębiorstwo z grupą serwisów PHUP AUTO-REGE zajmuje się kompleksowym przywracaniem funkcjonalności przekładni we wielu rodzajach pojazdów. Auto-Rege proponuje szeroki zakres usług, między innymi: sprzedaż w niewygórowanych cenach przekładni po naprawie, a także regenerację przekładni ze wspomaganiem hydraulicznym oraz przekładni listwowych do samochodów ciężarowych. Centrala firmy zlokalizowana jest niedaleko Zielonej Góry, ma ona również swoje placówki w województwie dolnośląskim i Lesznie. Popularna lokalizacja firmy to: Kożuchów ul. Nowosolna 58 67-120 Przedsiębiorstwo oferuje dodatkowo sprawdzanie maglownic na stanowisku diagnostycznym.

Kategoria: 
Adres firmy: 
Zielonogórska 8/b, Kożuchów, Polska
REGON: 
971304722
NIP: 
8861334882
Telefon: 
664-084-278
Google+: 
Twitter: